این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی چیست؟اصول کلی کار با دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهیبهترین برندهای تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی کدام اند؟نکات مهم در هنگام انتخاب دستگاه اتوکلاوقیمت دستگاه های اتوکلاو در بازارقیمت پیشنهادی تولید کننده اتوکلاو ایرانیخرید دستگاه اتوکلاو با کیفیتسفارش خرید مستقیم اتوکلاو آزمایشگاهیصرفه جویی و سرمایه گذاری با خرید بهترین اتوکلاونصب و استفاده از دستگاه اتوکلاو
تولید کننده اتوکلاو ایرانی

تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی از طریق بزرگترین مرکز فروش دستگاه های استریل، بهترین قیمت و کیفیت از دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریانش می رساند.

تولید کننده اتوکلاو ایرانی، بالاترین کیفیت را به مشتری ارائه می کند.
تمامی کالاهایی که تولید کننده ایرانی در عرصه پزشکی و صنعتی تولید می‌کند، مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده است.
بنابراین اگر می خواهید برای خرید یکی از تجهیزات پزشکی و صنعتی مانند دستگاه اتوکلاو اقدام کنید، می‌توانید از تجهیزاتی که تولید کننده اتوکلاو ایرانی ساخته است، خرید خود را انجام دهید.

اتوکلاو آزمایشگاهی

امروزه در اغلب آزمایشگاه های پزشکی و صنایع دارویی یا غذایی، بخش مهمی به نام بخش استریل وجود داشته است.
استریل در محیط های آزمایشگاهی شامل استریل ابزار، تجهیزات، مواد و سایر وسایل می گردد.
تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی با نام شرکت ایران تولید؛ توانسته به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان ایرانی اتوکلاو، خریدی مطمئن در حوزه استریل ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی را برای مشتریان رقم بزند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]آیا می دانید که چگونه می توان بهترین دستگاه اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی را با قیمت خوبی در بازارهای امروزی خریداری کرد؟
کافیست همین حالا با بزرگترین سایت فروشگاهی عرضه انواع دستگاه های اتوکلاو آشنا شده و خرید اینترنتی را تجربه کنید.[/box]

تولید کننده اتوکلاو آزمایشگاهی

دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی چیست؟

آیا میدانید دستگاه اتوکلاو چیست؟
دستگاه اتوکلاو وسیله تخصصی در دنیای پزشکی و صنعتی برای انجام کار استریل و ضدعفونی انواع وسایل مختلف است.
اتوکلاو می تواند کار استریل و ضدعفونی وسیله های مختلف را در فاز جامد، مایع و حتی گاز با روش‌های مختلف انجام دهد.
پرکاربردترین اتوکلاو هایی که در کار استریل مورد استفاده قرار می گیرد اتوکلاو های بخار است.
دستگاه اتوکلاو بخار همانطور که از نام آن معلوم است می تواند با فشار بالای بخار آب کار استریل و ضدعفونی انواع وسایل مختلف را به آسان ترین شکل ممکن با سریع‌ترین حالت اجرایی کند.

[highlight color=”pink”]همین دستگاه اتوکلاو بخار با توجه به کارایی آن برای استریل وسایل با جنس های مختلف در دسته های متفاوتی طبقه بندی می شود.[/highlight]

اتوکلاو بخار آزمایشگاهی یکی از انواع اتوکلاو هایی است که قادر است انواع وسایل را در فاز جامد استریل نماید و تفاوت آن با سایر اتوکلاو های بخاری که می‌توانند ابزارهای جامد را استریل کنند در این است که این دستگاه قادر است، تنها ابزار هایی را که دارای پوشش خارجی نیستند به صورت کامل ضدعفونی کند و اگر یک ابزار دارای پوشش خارجی مانند پارچه باشد، کار استریل و ضد عفونی برای اتوکلاو آزمایشگاهی غیر ممکن به نظر می رسد.
قطعات دستگاه هایی که اتوکلاو را می‌سازند به صورت استاندارد و خیلی دقیق کار می‌کنند.
همواره می‌توان بر روی دستگاه اتوکلاو برای انجام کار استریل در آزمایشگاه ها یا حتی بیمارستان‌ها حساب ویژه‌ای باز کرد.
اگر می خواهید درباره دستگاه اتوکلاو در نوع آزمایشگاهی و یا انواع دیگر آن اطلاعات جامع تری پیدا کنید می توانید به سایت معتبر تولید کننده اتوکلاو ایرانی مراجعه کرده و کلیه مطالب را در این زمینه مطالعه فرمایید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای خرید دستگاه اتوکلاو های ایرانی از تولید کننده اتوکلاو ایرانی همواره می توانید، با شماره های درج شده با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برای ثبت سفارش خرید خود دریافت نمایید.[/box]

دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

اصول کلی کار با دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

همانطور که متوجه شدید امروزه اتوکلاوهای بخار نقش فزاینده ای در استریل نمودن ابزار و تجهیزات آزمایشگاهی داشته اند.
به همین سبب آشنایی و شناخت اصول کلی کار با دستگاه های اتوکلاوهای آزمایشگاهی، اهمیت جدی برای مصرف کنندگان دارد.

این اصول مهم و کلی عبارتند از:

 1. کافی بودن مقدار آب دستگاه موضوع بسیار مهمی می باشد.
 2. هرگز دستگاه زیاد پر نشود و مواد و وسایل با فاصله در دستگاه چیده شده تا حرارت بتواند آزادانه در میانشان حرکت کند.
 3. از بسته بودن درب اتوکلاو و سفت بودن پیچ ها اطمینان حاصل نمایید.
 4. در پایان کار دستگاه، حتما نظارت های لازم انجام شده و دستگاه اتوکلاو را رها نکنید.
 5. پس از پایان هنگامی که دما به زیر 100 درجه سانتی گراد رسید، دریجه ایمنی به آرامی باز می گردد. دریچه خروجی هوا نباید مدت زمان زیادی باز بماند.
 6. نباید قبل از خشک شدن مواد آنها را از دستگاه خارج کرد.
 7. توصیه می شود تا سطح داخلی، خارجی و دریچه های دستگاه اتوکلاو هفته ای یکبار کاملا تمیز گردند.

اتوکلاو آزمایشگاهی ایرانی

بهترین برندهای تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی کدام اند؟

باتوجه به اینکه قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی موضوع مهمی است، اما همیشه برند و مارک بودن هر محصولی اعم از اتوکلاو، حرف اول را می زند.
هستند مشتریانی که به هیچ وجه کیفیتد را فدای قیمت نمی کنند و سعی دارند تا بهترین برند و مارک دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی را خریداری کنند.
اگر چه در مقابل مشتریانی وجود داشته تا متأسفانه کیفیت را فدای قیمت ارزان برخی از دستگاه های اتوکلاو کرده و بعد از خرید پشیمانی های زیادی نصیبشان می گردد.
بهترین برندهای تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی، شاید در تمامی مراکز فروش عرضه نگردد، یا اگر عرضه شود قیمت و کیفیت واقعی و متناسب با هم را ندارد.
بهترین برندهای حال حاضر موجود در بازار، تنها در نمایندگی هایی عرضه می شوند که:

 • ارتباط مستقیم با تولید کننده اتوکلاو ایرانی آزمایشگاهی دارند
 • تمامی واسطه ها هنگام خرید را حذف نموده اند
 • مشاوره های رایگان قبل از خرید را به مشتریان می دهند تا خرید آگاهانه داشته باشند
 • خدمات پس از فروش گسترده و گارانتی تعمیر را به شکل واقعی ارائه می نمایند

نکات مهم در هنگام انتخاب دستگاه اتوکلاو

هنگام خرید دستگاه اتوکلاو باید به چند نکته مهم توجه ویژه داشته باشید.
شاید مهمترین نکته در خرید یک دستگاه اتوکلاو با کیفیت در ایران این باشد که دستگاه حتماً دارای نشان استاندارد بین‌المللی باشد.
هنگامی که یک دستگاه دارای نشان استاندارد بین المللی باشد، یعنی تمام قطعات و جزئیات دستگاه به خوبی کار استریل را برای شما اجرا می کنند.
علاوه بر این دستگاه باید دارای ضمانت نامه معتبر کارخانه نیز باشد.
ضمانت نامه معتبر زمانی می‌تواند برای یک دستگاه اتوکلاو به کارتان بیاید که تمام نکات اساسی را در یک دستگاه در بر بگیرد.
تولید کننده اتوکلاو های ایرانی معمولاً ضمانت نامه را در قبال کالاهای باکیفیت خود به مصرف‌کننده ارائه می‌دهد که بتواند در مواقع بحرانی کمک بزرگی برای خریدار محسوب گردد.
این که دقیقا بدانید گارانتی دستگاه شامل چه نکاتی می شود نیز بسیار مهم است.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]با توجه به این مطلب که هنگامی که می خواهید برای خرید دستگاه اتوکلاو اقدام کنید، با دقت کارت ضمانت نامه یا گارانتی دستگاه را مطالعه کنید تا بدانید که در شرکتی که در حال فروش اتوکلاو به شماست چه چیزهایی را ضمانت می کند.[/box]

همینطور خدمات پس از فروش دستگاه نیز بسیار حائز اهمیت است.

قیمت دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

قیمت دستگاه های اتوکلاو در بازار

قیمت می‌تواند فاکتور بسیار مهمی در خرید کالا محسوب شود.
این موضوع که برخی افراد دارای محدودیت بودجه هنگام خرید هستند، اصلاً موضوعی عجیب غریبی نیست.
بنابراین اگر هر کسی بتواند کیفیت مورد نظر خود را با قیمتی مناسب بپردازد شرایط بسیار ایدآلی برای خرید است.
قیمت اتوکلاو وسایل و تجهیزات مشابه پزشکی و صنعتی مانند اتوکلاو در بازار بسیار متغیر است.
اگر برای خرید اتوکلاو اقدام کرده‌ اید، حتما قیمت اولیه را از چند فروشگاه استعلام نموده اید.
قیمت دستگاه هایی مانند اتوکلاو می تواند با توجه به مواردی مانند کشور تولید کننده دستگاه، برند دستگاه، مدل دستگاه، و یا اینکه شما دستگاه از نمایندگی مجاز خریداری کرده اید یا واسطه متفاوت باشد.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]با توجه به تمامی این موارد اگر می خواهید قیمت مناسبی را برای خرید اتوکلاو هزینه کنید، بهتر است به موضوع خرید از کارخانه تولید کننده اتوکلاو ایرانی بیشتر کنید.[/box]

قیمت پیشنهادی تولید کننده اتوکلاو ایرانی

قیمت پیشنهادی تولید کننده اتوکلاو ایرانی برای هر دستگاه که دارای کیفیت و استاندارد بین المللی است بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
همواره می توانید با مقایسه قیمت‌ های بازار به این نتیجه برسید که بهترین خرید را می توانید از تولید کننده اتوکلاو ایرانی انجام دهید.
جای هیچ تردیدی نیست که همواره با خرید از تولید کننده می توانید در سرمایه خود به میزان قابل توجهی به صرفه جویی نمایید با این کار خرید آسان تری را نیز تجربه خواهید کرد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای خرید اتوکلاو ایرانی و استعلام قیمتی که از جانب کارخانه برای کالای مورد نظر خود پرداخت خواهید کرد، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و تمام سوالات خود را در این زمینه مطرح کنید.[/box]

خرید اتوکلاو آزمایشگاهی

خرید دستگاه اتوکلاو با کیفیت

همه هنگام خرید یک دستگاه دوست دارند دستگاهی با کیفیت را خریداری کند؛ اما خرید دستگاه با کیفیت زمانی برای شما به وقوع می پیوندد که با تولید کننده مجاز و سازنده استاندارد یک دستگاه در ارتباط باشید.
شاید به نظر بیاید که در دنیای تجاری امروز حتماً باید قیمت بالایی را بپردازید تا بتوانید دستگاه با کیفیت را خریداری کنید، اما بدانید که کیفیت همواره با قیمت ارتباط مستقیم ندارد.

می توانید از تولید کننده اتوکلاو ایرانی دستگاهی بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب را بخرید؛ زیرا تولید کننده اتوکلاو ایرانی کیفیت یک کار را سرلوحه ساخت خود قرار داده است و همواره در ساخت دستگاه ها و تجهیزات پزشکی و صنعتی نگاه ویژه‌ای به مبحث کیفیت کالا دارد.
تمامی قطعات و مولفه های سازنده اتوکلاو های ایرانی از بهترین متریال روز تهیه شده است.
بنابراین به کیفیت این دستگاه هیچ ایرادی وارد نیست.
همواره می‌ توانید برای خرید دستگاه با کیفیت با ما به عنوان یک فروشگاه معتبر و نمایندگی مستقیم تولید کننده اتوکلاو ایرانی در ارتباط باشید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت اتوکلاو آزمایشگاهی ایرانی و همچنین کیفیت قطعات سازنده دستگاه می توانید با نیروی پشتیبانی ما در ارتباط باشید.[/box]

بخش خدمات فروش و پشتیبانی ما به صورت آنلاین و تلفنی در تمام روزهای هفته در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

سفارش خرید مستقیم اتوکلاو آزمایشگاهی

با سفارش خرید مستقیم اتوکلاو آزمایشگاهی ایرانی در این نمایندگی معتبر فروش آنلاین اتوکلاو؛ هم ارزان و هم با کیفیت بالا خرید خواهید کرد.
اگر از چک و چونه زدن با عرضه کنندگان ناشناخته بازار حقیقی خرید و فروش اتوکلاو دل چرکین هستید، پس همین الان به شکل آنلاین خرید کنید.

[highlight color=”orange”]خریدی که مساوی است با خرید به شکل مستقیم از بهترین تولید کننده اتوکلاو آزمایشگاهی ایرانی![/highlight]

صرفه جویی و سرمایه گذاری با خرید بهترین اتوکلاو

خرید بهترین دستگاه اتوکلاو می‌تواند برای شما به نوعی صرفه‌جویی و یا سرمایه گذاری مجدد هزینه‌ هایی باشد که برای خرید آن دستگاه صرف کرده اید.
این موضوع بسیار حائز اهمیت است که همواره برای خرید دستگاهی اقدام کنید که بتواند از لحاظ مصرف انرژی نیز دارای استاندارد صرفه جویی باشد.
امروزه تمام دستگاه های اتوکلاو و سایر تجهیزات پزشکی و صنعتی دارای برچسب مصرف انرژی هستند.
اما باز هم ممکن است در بازار دستگاه تقلبی و بی کیفیت موجود باشد، که برچسب مصرف انرژی استاندارد را نداشته باشد. با توجه به این مطلب که اگر می خواهید برای خرید یک دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی هزینه کنید، یادتان باشد که با مراجعه به تولید کننده اتوکلاو ایرانی بهترین دستگاه را که هم دارای برچسب مصرف انرژی بوده و هم دارای قیمت مناسبی می باشد را بخرید.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]اگر شما می‌خواهید خریدی مطمئن داشته باشید و در این زمینه دارای اطلاعات متوسط هستید، حتماً با مراجعه به مراکز مجاز تولید کنندگان دستگاه های اتوکلاو خرید خود را انجام دهید.[/box]

نصب و استفاده از دستگاه اتوکلاو

هنگامی که سفارش خرید دستگاه اتوکلاو خود را در نمایندگی های مجاز تولید کننده ایرانی ثبت کردید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بخش خدمات پشتیبانی فروش به سفارش شما رسیدگی می‌کند و سپس دستگاه آماده ارسال برای شما خواهد شد.
پس از آن ممکن است سوال اساسی بعدی که برایتان پیش بیاید، این باشد که تکلیف نصب و راه اندازی دستگاه چه می شود؟!
در مرحله اول باید این نکته را بدانید که نصب و راه اندازی دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی بسیار آسان و ساده است.
علاوه بر این در کنار دستگاه، دفترچه راهنمای بسیار خوبی نیز برای گرفتن مشاوره‌های لازم جهت نصب و استفاده از دستگاه در کنار شما قرار دارد. با تمام این تفاسیر نیازی نیست که خودتان برای نصب و استفاده از دستگاه اقدام کنید.
همواره نیروهای مجرب و متخصص ما برای نصب و مشاوره های پیش از استفاده از دستگاه می توانند کمک های لازم را به شما انجام دهند و همواره می توانید تمامی سوالات خود را در زمینه استفاده و چگونگی تنظیم دستگاه برای انجام کار استریل از این افراد متخصص بپرسید.
تمامی موارد فوق که ذکر شد از خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما می باشد، که تولید کننده اتوکلاو ایرانی شدیداً به آن مقید و متعهد است

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]همواره می توانید برای ثبت سفارش خرید خود از نمایندگی معتبر تولید کننده اتوکلاو ایرانی با شماره های درج شده با مشاورین ما به صورت مستقیم در ارتباط باشید و هر گونه سوال خود را در زمینه ثبت سفارش و دستگاه اتوکلاو از این افراد متخصص و مجرب بپرسید.[/box]

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید