این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پایین ترین قیمت اتوکلاو کوبیک ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اتوکلاو و انواع آناتوکلاو کوبیک چه مزایایی نسبت به اتوکلاو استوانه ای دارند؟مشخصات بهترین اتوکلاوهای کوبیک ایرانیبهترین راهکار خرید اتوکلاو مارک اصلی چیست؟خرید اتوکلاو کوبیک ایرانی ارزان قیمتکیفیت اتوکلاو کوبیک ایرانیتولید کننده اتوکلاو های کوبیک ایرانینمایندگی فروش انواع اتوکلاو کوبیک و استوانه ای
اتوکلاو کوبیک

اتوکلاو کوبیک ایرانی با پایین ترین قیمت ممکن همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مدت دار در مجموعه فروش مستقیم انواع اتوکلاوهای پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی آماده خرید می باشد.

آیا تاکنون نام انواع اتوکلاو کوبیک را شنیده اید؟
این اتوکلاوها از چه مشخصاتی برخوردار بوده اند؟

اتوکلاو کوبیک

[highlight color=”pink”]آیا می دانید که اتوکلاوهای کوبیک چه مزایایی نسبت به اتوکلاوهای استوانه ای داشته اند؟[/highlight]

پایین ترین قیمت اتوکلاو کوبیک ایرانی چه رنجی در بازارهای شهرهای گوناگون داشته و توسط کدام یک از نمایندگی ها عرضه می شود؟
این ها مجموعه ای از سوالاتی است که تمامی مشتریانی که قصد خرید یک اتوکلاو را دارند، با آنها مواجه هستند.
بی شک وجود یک سایت فروشگاهی آنلاین که توانسته باشد اطلاعات لازم جهت خریدی آگاهانه از دستگاه های اتوکلاو را برای مشتریان گردآوری کرده باشد، نقش فزاینده ای در خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت این دستگاه ها داشته است.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]در ادامه ضمن معرفی انواع دستگاه های اتوکلاو موجود در بازار؛ با چگونگی خرید بهترین اتوکلاو کوبیک ایرانی آن هم با پایین ترین قیمت موجود؛ آشنا خواهید شد.[/box]

اتوکلاو و انواع آن

حتما می دانید که امروزه روش های گوناگونی جهت استریل ابزار، تجهیزات و مواد آزمایشگاهی، دندانپزشکی، بیمارستانی و … وجود داشته است.
بدون شک می توان ادعا کرد که یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های استریلیزاسیون مواد و تجهیزات گوناگون، دستگاه های اتوکلاو بخار می باشند.
اتوکلاو دستگاهی است که برای سترون سازی بکار رفته که در اینجا سترون سازی به معنای نابودی و حذف تمامی میکروب ها و اسپورها در مواد غیر متحرک از طریق روش های فیزیکی، شیمیایی و یا استفاده از بخار است.
این دستگاه ها با استفاده از خواص ترمودینامیک آب عمل کرده و غالبا از اجزای ذیل تشکیل می گردند:

 • دریچه ایمنی
 • فشار سنج اتاقک
 • فشار سنج بیرونی
 • درب اتوکلاو
 • دستگیره در
 • اتاقک استریلیزاسیون
 • دماسنج
 • مجرای تخلیه مایع غلیظ محافظ بیرونی
 • خروجی بخار در پایان چرخه
 • لوله تأمین بخار
 • دریچه فیلتردار ورود هوا
 • دریچه تنظیم ورود بخار

در حال حاضر اتوکلاوها را می توان بر اساس فاکتورهی گوناگون تقسیم بندی کرد که یکی از این فاکتورها، نوع تجهیزات و موادی است که اتوکلاو قرار است استریل نماید.

انواع اتوکلاو

بر این اساس، اتوکلاوها در دسته بندی ذیل تولید شده و به عرضه می رسند:

 1. اتوکلاو کلاس B
 2. اتوکلاو کلاس N
 3. اتوکلاو کلاس S

شایان ذکر است که در این میان اتوکلاو کلاس B به عنوان جدیدترین نسل از دستگاه های استریل؛ قابلیت استریل تمامی تجهیزات و ابزار جامد پوشش دار و غیر پوشش دار را داشته و می توانند در کلینیک های دندانپزشکی، بهترین گزینه باشند.
اتوکلاوهای کلاس N را می توان در دسته بندی اتوکلاوهای آزمایشگاهی قرار داد که غالبا در آزمایشگاه های میکروبیولوژی و … مورد استفاده قرار می گیرند.
اما از نظر شکل ظاهری و ابعاد و اندازه نیز می توان اتوکلاوها را در انواع ذیل قرار داد:

 • اتوکلاو کوبیک
 • اتوکلاو استوانه ای

این اتوکلاوها می توانند از کلاس های فوق بوده و در مدل های رومیزی و ایستاده، بسته به نوع کاربرد و محلی که قرار است از آن استفاده شود، قابلیت خریداری داشته باشند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]در ادامه می توانیم به مزایای اتوکلاوهای کوبیک نسبت به اتوکلاوهای استوانه ای مواردی را عنوان کنیم.[/box]

قیمت اتوکلاو کوبیک

اتوکلاو کوبیک چه مزایایی نسبت به اتوکلاو استوانه ای دارند؟

همانطور که متوجه شدید از مدل های اتوکلاو موجود در بازار، می توان به اتوکلاوهای کوبیک و اتوکلاوهای معمولی یا استوانه ای اشاره داشت.
برندهای گوناگونی در داخل کشور توانسته اند انواع اتوکلاوهای کوبیک را تولید و هر یک را با ظرفیت های متفاوت و کاربردهای گوناگون، روانه بازارهای فروش نموده باشند.
در این میان اتوکلاو کوبیک از مزایای ذیل نسبت به اتوکلاوهای استوانه ای برخوردار بوده است:

 • دارای محفظه یا چمبر مکعبی برای اولین بار در ایران
 • قابلیت قرار دادن ظروف ارتفاع دار
 • بهینه سازی مصرف انرژی با راندمان بالا
 • دارای فضای مفید بیشتر نسبت به چمبر استوانه ای جهت قرار دادن ابزار آلات که باعث صرفه جویی در زمان می گردد.
 • روشن نمودن یک بار اتوکلاو مکعبی برابر با روشن نمودن دو بار اتوکلاوهای استوانه ای است.

اتوکلاو ایرانی

مشخصات بهترین اتوکلاوهای کوبیک ایرانی

امروزه توسط کارخانجات داخلی کشور نیز شاهد تولید جدیدترین و مجهزترین اتوکلاو کوبیک ایرانی هستیم که در کلاس B با ظرفیتی مانند 22 لیتر به عرضه می رسد.
از جمله مشخصات بهترین اتوکلاوهای کوبیک ایرانی می توان به این موارد اشاره مستقیم داشت:

 1. مجهز به سیستم کنترل نوسانات برق
 2. دارای سیکل استریل سریع
 3. گذراندن موفق تست های اندیکاتور
 4. قابلیت استریل لوازم به صورت پک شده و بدون پک
 5. مجهز به پمپ دو محفظه ای بسیار دقیق جهت میزان وکیوم بالا
 6. قفل مکانیکی جهت بالا بردن ایمنی درب دستگاه
 7. نمایشگر مخصوص جهت ثبت و نمایش عملکرد دستگاه در طول سیکل
 8. سیستم کنترل تمام اتوماتیک
 9. سیستم کنترل نشت بخار
 10. علائم هشدار دهنده به صورت خارج شدن از شرایط مطلوب و سیکل کاری
 11. میکرو پروسسور کاملا الکترونیکی جهت کنترل دما و فشار به صورت مجزا
 12. مجهز به سیستم خشک کن پیشرفته
 13. دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب استفاده شده و قابلیت اتصال آب خروجی به فاضلاب

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]حال آیا می دانید که با توجه به وجود واسطه ها و برندهای تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار اتوکلاو، بهترین راهکار خرید اتوکلاو مارک اصلی چیست؟[/box]

خرید اتوکلاو کوبیک

بهترین راهکار خرید اتوکلاو مارک اصلی چیست؟

شاید شما هم برای تهیه یک اتوکلاو پیشرفته و مجهز برای خود، راهکارهای گوناگونی را امتحان کرده اید.
در واقع امروزه دو راهکار اصلی برای خرید پیش روی شما مشتریان وجود داشته است:

 1. خرید از بازارهای حقیقی
 2. خرید از بازارهای مجازی و آنلاین

گشتن در بازارهای حقیقی خرید و فروش انواع دستگاه اتوکلاو، می تواند این امکان را فراهم کند تا شما با دیدن خود محصول، خرید داشته باشید.
اما آیا فکری بحال حضور واسطه ها و دلالان اقتصادی کرده اید که چون در یک فروشگاه مستقر بوده و در اصطلاح کرایه ی مغازه خود را می پردازند، درصد زیادی قیمت روی قیمت واقعی محصول می کشند.
گاها حتی پیش آمده تا در این بازارها، شاهد عرضه برندهای بی کیفیت و تقلبی با گارانتی و خدمات پس از فروش غیر واقعی نیز بوده ایم.
اگر چه این موضوعات ممکن است در خرید از بازارهای مجازی و آنلاین نیز وجود داشته باشد، اما بی تردید مزایای بیشتری نسبت به خرید حضوری دارد.
در نمایندگی فروش انواع اتوکلاو کوبیک و استوانه ای با نام گروه بازرگانی زنیس طب این امکان فراهم شده تا خریداران بتوانند خریدی مطمئن تر را تجربه کنند.

خرید اتوکلاو ایرانی

خرید اتوکلاو کوبیک ایرانی ارزان قیمت

اگر می خواهید برای خرید اتوکلاو کوبیک اقدام نمایید، باید بدانید که برای اولین بار در ایران ما اتوکلاو های بخار کوبیک را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتری ارائه کرده‌ایم.
سابقه درخشان ما در خرید  و فروش انواع تجهیزات استریل می‌تواند به شما این اطمینان را دهد که همراه با ما می توانید بهترین دستگاه را خریداری نمایید.
ارزان ترین اتوکلاو کوبیک را در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد و همواره می توانید خرید شگفت انگیز را با ما تجربه نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید اتوکلاو می توانید به سایت ما مراجعه کرده و اطلاعات لازم را در این زمینه مطالعه فرمایید.

با توجه به این مطلب که ما اولین ها از اتوکلاو های کوبیک ایرانی را به بازار مصرف ارائه کرده‌ایم این موضوع را بدانید که تجربه حاصل از خرید و فروش ما در این دستگاه ها بسیار بالا است.

کیفیت اتوکلاو کوبیک ایرانی

کیفیت اتوکلاو های کوبیک در فروشگاه ما بسیار بالاست.
ما اتوکلاو های کوبیک ایرانی را به صورت مستقیم از تولید کننده مجاز به شما ارائه می‌کنیم.
این اتوکلاو های کوبیک دارای با کیفیت ترین قطعات اصلی می باشند.
همچنین در ساخت آنها از استانداردهای بین‌المللی به صورت کامل و جامع استفاده شده است.
بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ می باشد و تمام قطعاتی که در آن تعبیه شده اند در مقابل فشار بالای بخار آب که دارای دمای بالای نیز است، از مقاومت ویژه ای دارند.
اتوکلاو های بخار کوبیک می توانند تمام نکاتی که در مورد کیفیت یک کالا مد نظر شما به عنوان یک مشتری است را برآورده سازد.
[box type=”success” align=”” class=”” width=””]با توجه به این مطلب که همواره می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در مورد تمام نکاتی که مدنظرتان است پیش از خرید اتوکلاو مشاوره های رایگان خوبی از ما دریافت نمایید؛ کافی است با شماره های درج شده با ما تماس بگیرید.[/box]

تولید کننده اتوکلاو ایرانی

تولید کننده اتوکلاو های کوبیک ایرانی

تولید کننده ایرانی اتوکلاو کوبیک همواره بر اساس استانداردهای بین المللی و به روزترین اطلاعات در زمینه ساخت تجهیزات استریل این دستگاه را تولید و راهی بازار مصرف کننده کرده است.
تولید کننده اتوکلاو های ایرانی همیشه با بکارگیری از نیروهای مجرب و متخصص برای ساخت دستگاه دست به کار می شود.
خط تولید در کارخانه های ایرانی همیشه با به روزترین اطلاعات بروز رسانی می‌شوند.
اگر می خواهید برای خرید یک دستگاه اتوکلاو کوبیک اقدام نمایید، ارتباط با نمایندگان مجاز تولید کننده ایرانی می‌تواند برای شما بهترین گزینه های خرید را ایجاد کند.
تمامی پیشرفت هایی که تولید کننده اتوکلاو ایرانی در سال‌های اخیر و حتی در سال‌های آتی به دست خواهد آورد یک نکته مثبت برای خریدار اتوکلاو ایرانی محسوب می شود، زیرا با توجه به اوضاع اقتصادی جهانی امروز که نوسانات ارزی قیمت‌ های کالاهای خارجی را بالا و پایین می کنند ارائه و خرید یک محصول وطنی می تواند کمک شایانی به اقتصاد خریدار نماید.

هنگامی که تولیدکننده بتواند کالای با کیفیت را با قیمتی مناسب به بازار مصرف ارائه کند این کاربر می تواند یک معادله دو طرف سود باشد تولیدکننده می‌تواند کالای تولیدی خود را بفروشند و آمار فروش خود را بالا ببرد و هم خریدار می تواند کالای مورد نظر خود را با بودجه مناسب تهیه کنند.

نمایندگی فروش انواع اتوکلاو کوبیک و استوانه ای

در این نمایندگی فروش، خریداران اتوکلاوهای معمولی و کوبیک از بهترین مارک های اتوکلاو ایرانی و خارجی، می توانند از مزایای ذیل بهره مند شده باشند:

 • خرید در کمترین روز کاری
 • خرید بی واسطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری و کاهش هزینه های رفت و آمد
 • امکان دریافت مشاوره های رایگان قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه از کیفیت، قیمت و مشخصات دستگاه انتخابی
 • دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی

[highlight color=”orange”]حال آیا می دانید که با توجه به وجود واسطه ها و برندهای تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار اتوکلاو، بهترین راهکار خرید اتوکلاو مارک اصلی چیست؟[/highlight]
شما هم می توانید یکی از خریداران این دستگاه باشید، پس فرصت را از دست ندهید.

افسانه باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید