این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت اتوکلاو کلاس b دندانپزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی که باید در مورد اتوکلاو دندانپزشکی بدانیددستگاه اتوکلاو کلاس b مطب دندانپزشکیاتوکلاو کلاس b پری وکیوم کلینیک دندانپزشکیروش کار اتوکلاو دندانپزشکیبهترین مارک اتوکلاو کلاس b دندانپزشکیلیستی از قیمت اتوکلاو کلاس Bخرید به صرفه اتوکلاو کلاس B با مادریافت لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکیخرید بی واسطه اتوکلاو را با ما تجربه کنیدکیفیت بی نظیر دستگاه اتوکلاو ارائه شده ماخدمات پس از فروش معتبر برای دستگاه اتوکلاوتضمین گارانتی معتبر برای هر اتوکلاو کلاس B
قیمت اتوکلاو کلاس b

آخرین قیمت اتوکلاو کلاس b دندانپزشکی از مارک های معتبر قابل دریافت از سایت فروشگاهی زنیس طب همراه با ارائه لیست قیمت اتوکلاو ایرانی و خارجی می باشد.

حتماً شما هم به عنوان یک دندانپزشک از اهمیت دستگاه اتوکلاو در مطب خود آگاهی دارید.
باید تاکید نمود که اتوکلاو مناسب مطب دندانپزشکی انواع اتوکلاو کلاس b می باشد.
این مدل اتوکلاو، عمل استریلیزاسیون را بطور کاملاً تخصصی انجام می دهد.
امروزه برند های بسیار خوبی از اتوکلاو کلاس b توسط شرکت های ایرانی و خارجی تولید می شود.
در ادامه اطلاعاتی از اتوکلاو کلاس b دندانپزشکی در اختیارتان قرار می دهیم.

دستگاه اتوکلاو کلاس b

نکاتی که باید در مورد اتوکلاو دندانپزشکی بدانید

اتوکلاو دندانپزشکی وسیله ای بسیار کاربردی به شکل مکعبی است که در حالت رومیزی برای استریل در مراکز دندانپزشکی به کار می رود.
منظور ما از استریل از بین بردن انواع میکروب های عفونی و غیرعفونی برروی ابزارهایی است که در کلینیک دندانپزشکی برای کشیدن، پر کردن و سایر موارد دندانی به کار گرفته می شود.
این وسیله بسیار کاربردی می تواند با فشار بالای بخار آب کار ضدعفونی و استریل کردن ابزار را به خوبی انجام دهد.
دستگاه استریل اتوکلاو انواع مختلفی دارد و می تواند کار استریل را  با بخار آب، گاز پر اکسید هیدروژن در روش اتوکلاو پلاسما و یا سایر روش های خاص اجرایی کند.

دستگاه اتوکلاو کلاس b مطب دندانپزشکی

دستگاه اتوکلاو کلاس b در مقایسه با دیگر مدل های اتوکلاو، یک دستگاه پیشرفته با قابلیت های فراوان به شمار می رود.
اهمیت این مدل اتوکلاو بدلیل وکیوم بودن آن است که همراه با فشار بخار، تجهیزات قابل اتوکلاو را استریل می نماید.
در استفاده از اتوکلاو باید توجه ویژه ای به ابزار قابل استریل داشت تا آنچه که اتوکلاو می شود، تحت دمای بالا تغییر شکل ندهد.

اتوکلاو پری وکیوم

اتوکلاو کلاس b پری وکیوم کلینیک دندانپزشکی

در کلینیک های دندانپزشکی که تعداد مراجعین بالاست، اتوکلاو های کلاس b رومیزی جوابگوی نیاز استریل ابزار نمی باشد.
بنابراین باید چاره دیگری اندیشید.
علم مهندسی پزشکی جهت راحتی کار دندانپزشکان در کلینیک ها، به طراحی اتوکلاو های بزرگ با قابلیت پیشرفته تر پرداخته است.
از مشخصه منحصربفرد اتوکلاو کلینیکال سیستم پری وکیوم آن می باشد.
[highlight color=”yellow”]برخی از اتوکلاو های کلاس b پری وکیوم تمام اتومات بوده و از سایز های 120 لیتری به بالا در دسترس هستند.[/highlight]

اتوکلاو دندانپزشکی

روش کار اتوکلاو دندانپزشکی

همانطور که متوجه شدید اتوکلاو دندانپزشکی یکی از انواع اتوکلاو های بخار است.
در مخزن مخصوص این وسیله بسیار کاربردی تنها مقدار مناسبی آب ریخته می‌شود، سپس بعد از اینکه ابزارهایی که به استریل نیاز دارند در دستگاه قرار گرفته‌اند، اتوکلاو کار خود را آغاز می کند.
در ابتدا آب داخل مخزن به نقطه جوش و یا حتی بالاتر از آن می رسد و با دمای بالای خود هوای مرطوب یا همان بخار را تولید می کند.
سپس در مراحل بعدی این بخار مرطوب می تواند از لابلای ابزار عبور کرده و تمام میکروب های عفونی و غیرعفونی را که بر روی ابزار جا خوش کرده اند از بین ببرد.
شایان ذکر است که اتوکلاو بخار رومیزی که با اتوکلاو دندانپزشکی نیز مشهور است، در سایر مراکز بهداشتی درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
اتوکلاو دندانپزشکی با کاربرد وسیعی که دارد، یکی از پر فروش‌ ترین اتوکلاو های بخار محسوب می شود.
قیمت اتوکلاو کلاس B اتوکلاو دندانپزشکی در مقایسه با کاربردهای بسیار زیادی که دارد، ناچیز است.

اگر می خواهید برای خرید یک اتوکلاو دندانپزشکی کلاس B اقدام نمایید، قیمت اتوکلاو کلاس B را تنها از ما به عنوان یک مرجع تخصصی استعلام کنید و برای تجربه خرید بهترین تجهیزات دندانپزشکی با ما همراه باشید.

بهترین مارک اتوکلاو کلاس b دندانپزشکی

گفتنی است که بهترین مارک اتوکلاو کلاس b دندانپزشکی خارجی در مارک های زیر می توانند از پیشنهادات ویژه باشند:

  • اتوکلاو تکنوگاز
  • اتوکلاو ووسون
  • اتوکلاو موکوم
  • اتوکلاو کومینوکس
  • اتوکلاو دلمار
  • اتوکلاو پرستیژ

لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی

لیستی از قیمت اتوکلاو کلاس B

این موضوع را که قیمت در خرید یک دستگاه قیمت نقش مهمی را ایفا می کند به هیچ وجه نمی توان کتمان کرد. بودجه بندی برای خرید یک کالا همیشه از برنامه و نکات اساسی برای برنامه‌ریزی خرید محسوب می شود.
اینکه قبل از خرید کالا بخواهید قیمت جامع و کاملی را در مورد انواع مختلف آن کالا بدانید، حق مسلم شماست.
ما فهرست کاملی از قیمت اتوکلاو کلاس B و سایر دستگاه‌ های اتو‌کلاو و تجهیزات پزشکی که در فروشگاه مان داریم، را برای شما آماده کرده ایم.
با مطالعه جامع و کامل این فهرست همواره می توانید، برنامه بودجه بندی خود را برای داشتن یک خرید موفق تنظیم کنید.

خرید به صرفه اتوکلاو کلاس B با ما

قیمت هایی که ما در فروشگاه ما برای کالاها مشخص کرده ایم در مقایسه با همکارانمان بسیار مقرون به صرفه است.
برای مثال اگر همین قیمت اتوکلاو کلاس b را از ما استعلام کنید و کار و استعلام خود را در چند فروشگاه مشابه نیز ادامه دهید، قطع به یقین به این نتیجه خواهید رسید که قیمت هایی که ما به شما پیشنهاد کرده ایم، بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.
آیا می خواهید دلیل اینکه قیمت اتوکلاو کلاس b با سایر تجهیزات پزشکی در فروشگاه ما مناسب تر است را بدانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

[highlight color=”pink”]بر این موضوع نیز  تاکید می کنیم که همواره می توانید برای گرفتن قیمت اتوکلاو کلاس b یا اقدام برای خرید آن با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط تلفنی باشید.[/highlight]

خرید اتوکلاو کلاس بی

دریافت لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی

قیمت اتوکلاو دندانپزشکی برحسب دو آیتم اصلی تعیین می شود:

  • ظرفیت اتوکلاو
  • مارک اتوکلاو
خریدارانی که قصد دارند قیمت اتوکلاو دندانپزشکی را از لیست بهترین ها استعلام و سپس خرید کنند، می توانند از مشاورین متخصص ما اطلاعات کسب نمایند.

قیمت اتوکلاو کلاس B در مراکز مختلف متفاوت است.
اگر می خواهید برای خرید یک اتوکلاو دندانپزشکی بهترین قیمت را بپردازید، همواره می توانید با فروشگاه های مجاز خرید و فروش اتوکلاو در ارتباط باشید.
ما در فروشگاه و مرکز مجاز خرید و فروش اتوکلاو بهترین قیمت اتوکلاو کلاس B را به شما پیشنهاد می کنیم.
همواره می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.
برای ارتباط سریع با کارشناسان بخش فروش همواره می توانید با شماره های مستقیم ارتباطی که در سایت وجود دارد، تماس بگیرید.

اتوکلاو مطب دندانپزشکی

خرید بی واسطه اتوکلاو را با ما تجربه کنید

کمی پیش تر بر این موضوع تاکید کردیم که اگر قیمت اتوکلاو کلاس B یا سایر دستگاه ها و تجهیزات پزشکی را از فروشگاه های دیگر استعلام کنید و بعد این کار را نیز در فروشگاه ما انجام دهید، حتماً به این قضیه پی خواهید برد، که قیمت های ارائه شده ما برای خرید شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.
اما چرا؟! آیا ما دستگاه های بی کیفیتی را به شما ارائه می کنیم؟! آیا خدمات پس از فروش ما دچار مشکل است؟! و صدها سوال دیگر مانند این… تمام این باورهای غلط را دور بریزید.
کیفیت دستگاه هایی که ما به شما ارائه می کنیم بالاتر و یا مشابه کیفیت دستگاه‌هایی است که همکاران ما به بازار فروش عرضه می‌کنند.
دلیل قیمت های مقرون به صرفه که ما برای دستگاه اتوکلاو و سایر تجهیزات پزشکی در نظر گرفته ایم، این است که ما به صورت مستقیم نماینده کارخانه تولید اتوکلاو و تجهیزات پزشکی هستیم؛ و این دستگاه ها را بدون هیچ گونه واسطه گری در اختیار شما قرار داده و به بازار فروش عرضه می کنیم.

همین موضوع که ممکن است در ظاهر برای هر کسی بی اهمیت باشد اما در باطن می تواند قیمت فوق العاده ای را از قیمت پیشنهادی که برای دستگاه اتوکلاو به شما داده می شود، کسر کند.
علاوه بر این نکته دیگری که باعث می‌شود که ما بتوانیم قیمت اتوکلاو کلاس B را به صورت مقرون به صرفه تری به بازار عرضه کنیم این است که ما سود حاصل از فروش اتوکلاو را با مشتری تقسیم می کنیم.
این موضوع به این معنی است که ما سود کمتر را در ازای اتوکلاوهای ارائه شده خود دریافت می کنیم تا بتوانیم فروش خود را به حد بالاتر برسانیم.
علاوه بر این موضوع با تنظیم قیمت بازار همواره می توانیم به افرادی که می خواهند برای خرید اقدام کنند نیز کمک بزرگی کنیم.
بنابراین شما نیز در این مسیر در کنار ما باشیم و با استعلام قیمت اتوکلاو کلاس B از ما و خرید این دستگاه از فروشگاه ما، تیم ما را در این مسیر برای رسیدن به موفقیت که تماما دو طرفه و به سود خود شما نیز خواهد بود، یاری دهید.

کیفیت بی نظیر دستگاه اتوکلاو ارائه شده ما

موضوعی که ما همیشه می توانیم با غرور و افتخار در مورد آن صحبت کنیم، کیفیت بی نظیر دستگاه هایی است که برای فروش به مشتری ارائه می‌کنیم.
کیفیت چیزی نیست که بتوان آن ها آن را تنها در یک کلمه خلاصه کرد.
کیفیت یک دستگاه حاصل کار تیمی یک گروه مجرب و متخصص در هر زمینه ای می باشد و ما به این موضوع می بالیم که با داشتن تیم متخصص و مجرب به عرض ساخت تجهیزات پزشکی مانند دستگاه اتوکلاو توانسته‌ایم، دستگاهی را با کیفیت بسیار عالی به مشتری ارائه دهیم.

همواره این نکته را به یاد داشته باشید که برای خرید یک دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب ما در کنارتان هستیم.

قیمت اتوکلاو کلاس B را از ما استعلام کنید و برای خرید موفق با کارشناسان تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

دستگاه اتوکلاو کلاس b

خدمات پس از فروش معتبر برای دستگاه اتوکلاو

چیزی که ما در قبال خرید یک دستگاه اتوکلاو با کیفیت در اختیارتان قرار می دهیم، خدمات پس از فروشی بسیار معتبر است.
هنگامی که با یک فروشگاه برای خرید تجهیزاتی مانند اتوکلاو و یا سایر تجهیزات پزشکی وارد معامله می‌شوید، خدمات پس از فروشی که آن فروشگاه در قبال خریدتان به شما ارائه می کند، نقش مهمی را در ایجاد یک خرید موفق برایتان بازی می کند.
خدمات پس از فروش در معنای تجاری خود به معنای کلیه اقداماتی است که یک فروشگاه پس از فروش یک کالا به مشتری باید انجام می دهد.
متاسفانه بعضی از فروشگاه ها که اساساً جزو فروشگاه های غیر مجاز هستند، پس از پس از فروش کالا و دریافت وجه در مقابل کالا، دیگر هیچ خدماتی را به مشتری ارائه نمی کنند.
همواره می توانید برای گرفتن مشاوره‌های پیش از خرید با شماره های درج شده در سایت ما در ارتباط باشید. در کوتاه ترین مدت قیمت اتوکلاو کلاس B  را استعلام و سفارش خود را ثبت کنید.

تضمین گارانتی معتبر برای هر اتوکلاو کلاس B

اگر می خواهید هنگام خرید و پس از پرداخت وجه آن دچار مشکلات احتمالی کارت گارانتی و خدمات پس از فروش نشوید، بهترین راه برای شما خرید از یک فروشگاه مجاز است.
ما به عنوان یک نمایندگی و فروشگاه مجاز خرید و فروش انواع تجهیزات و کالاهای پزشکی و صنعتی مانند دستگاه اتوکلاو در انواع مختلف آن می توانیم بهترین قیمت اتوکلاو کلاس B را با بالاترین کیفیت به شما ارائه کنیم.
به علاوه بر تمامی این موارد که لازمه یک خرید موفق است، خدمات پس از فروش بسیار تخصصی را نیز به شما ارائه می‌کنیم.
برای تماس با ما همواره می توانید با شماره های مستقیمی که از مشاوران فروش مان در سایت ما نیز ثبت شده است، استفاده کنید.

ما در طول هفته و ساعات اداری بهترین خدمات مشاوره ای برای خرید را به شما ارائه می کنیم.

افسانه باقری

من در حوزه دستگاه اتوکلاو مشغول به کار هستم

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه اتوکلا و دستگاه های استریلیزاسیون دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید