مشاوره و سفارش

دستگاه اتوکلاو و دستگاه های استریلیزاسیون :

انواع دستگاه اتوکلاو دستگاه های استریلیزاسیون هستند که در پزشکی و دندانپزشکی در بخش های مطبی، بیمارستان، کلینیک ، مراکز درمانی و حتی مراکز زیبایی کاربرد دارند. انواع اتوکلاو شامل اتوکلاو های آزمایشگاهی، اتوکلاو های رومیزی (کلاس بی)، اتوکلاو های بیمارستانی، اتوکلاو های صنعتی و اتوکلاو های آرایشگاهی و … هستند.

کاربرد دستگاه اتوکلاو و دستگاه های استریلیزاسیون :

وسیله‌ای برای استریل کردن ابزار پزشکی و آزمایشگاهی در فشار و دمای بالا و با استفاده از بخار آب است. اتوکلاوها در کاربردهای پزشکی برای انجام استریلیزاسیون و در صنایع شیمیایی برای به عمل آمدن پوشش‌ها و ولکانش لاستیک و سنتز هیدروترمال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ابعاد این وسیله از اندازه آزمایشگاهی که معمولاً به شکل یک استوانه دردار است تا ابعاد صنعتی که طول آن به ۱۵ متر می‌رسد متغیر است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
اتوکلاو پلاسما
-سفارشیموجودتماس بگیرید
اتوکلاو صنعتی
-سفارشیموجودتماس بگیرید
اتوکلاو یووی
-سفارشیموجودتماس بگیرید
اتوکلاو کلاس بی
-سفارشیموجودتماس بگیرید
اتوکلاو دندانپزشکی
-سفارشیموجودتماس بگیرید

مشاوره و فروش

درباره ما :

این گروه بازرگانی ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دستگاه اتوکلاو و دستگاه های استریلیزاسیون آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیریت مجموعه

افسانه باقری

Call Now Buttonتماس بگیرید